Přijďte o víkendu na LinuxDays, my tam budeme

Už tento víkend vyrazíme na LinuxDays. Přivezeme stánek, server, přednášející a parádní nálepky na notebook.

Co děláte o víkendu? My budeme 6. a 7. října na konferenci LinuxDays, která probíhá tradičně na FIT ČVUT v Dejvicích. Těšit se můžete na všechny důležité linuxáky, výborné kafe a samozřejmě náš stánek. Vstup je zdarma, ale nezapomeňte se zaregistrovat.

Letos se opět chystáme přednášet: Pavel Šnajdr bude povídat o vývoji vlastního hardware pro vpsFree.cz, Richard Marko s ním pak představí linuxovou distribuci NixOS, společně pak popíší vývoj virtualizační platformy vpsAdminOS. Petr Krčmář bude přednášet o pojmenování síťových zařízení v Linuxu a synchronizačním nástroji Syncthing. Věroš Kaplan bude povídat o zálohovacím nástroji Restic a Ondřej Caletka zase o správě zónových souborů v Gitu. To je jen část přednášejících, kteří jsou členy vpsFree.cz.

Jako obvykle nás potkáte také na stánku, kde budeme rozdávat čokoládky, ukazovat server a předvádět svou novou virtualizační platformu vpsAdminOS. Především si s námi ale budete moci popovídat nejen o spolku vpsFree.cz a virtualizaci, ale také o dalších linuxových tématech. Můžete si také odnést pěknou hexa nálepku na notebook.

3 comments

  1. Už se tam těším na svůj první ročník na LinuxDays(Sice tam budu jen v neděli).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *