Máte kvůli koronaviru problém s IT? Nabízíme pomoc, ozvěte se

Máte problém v souvislosti s koronavirem? Jsme silná odborná komunita a nabízíme pomocnou ruku. Nebojte se nám ozvat.

Současná situace související s pandemií koronaviru je velmi složitá. Vládou nařízená opatření komplikují běžný život, ale i situaci v práci.

Zrovna my lidé z IT můžeme často sedět doma a pracovat v uzavřeném prostředí bez přímého kontaktu s dalšími kolegy. Právě proto si ale můžeme pomoci s nejrůznějšími problémy, které nás trápí. Jako komunita vpsFree.cz máme spoustu odborných znalostí, o které bychom se rádi podělili s těmi, kteří to potřebují.

Zároveň jsme se dohodli, že poskytneme hosting zdarma projektům, které budou řešit něco v souvislosti s onemocněním COVID-19 a budou nám všem obecně prospěšné.

Náš aktivní tým je dostupný na IRC kanále a je připraven řešit případné problémy.

Stejně tak můžete využít naše e-mailové konference pro položení dotazu či žádost o pomoc s IT. Ozvěte se do listu naší komunity. Jsou tam stovky chytrých lidí schopných vám pomoci.

Můžeme vám pomoci s monitoringem, zálohováním, výpadky infrastruktury, různými technickými problémy a podobně. Situace je složitá, ale můžeme ji zvládnout, když si budeme pomáhat.

2 comments

  1. Dobrý den,

    Řeším dobrovolnicky pro ČČK možný IT systém pro logistiku, distribuci humanitárního materiálu a párování požadavků (poptávka-nabídka)
    Nedělali jste již něco takového? Děkuji za zprávu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *